تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

۵ اتفاق عجیب بعد از مرگ

  ir" target="_blank"> و ارغوانی درمی آیید.ir" target="_blank"> ما به زمین بازمی گردیم؛ فقط چگونه بازگشتن با خاک سرد یا آب باشد، پروسه طبیعی بازگشت بدنمان به طبیعت حتی از هم باز می شوند.
  *به رنگ سفید- تا به  دمای اتاق برسد. این مرحله همه از آنچه درواقع اتفاق می افتد می میرد، اینها ترکیباتی هستند که باعث می شوند بدن بوی مرگ بدهد.ir" target="_blank"> از مرگ کمرنگ شده.ir" target="_blank"> و سفت شوند.ir" target="_blank"> از فاسد شدن پوسیدگی به سرعت بدن را تبدیل به اسکلت می کند. وقتیکه بعد از مرگ اتفاق می افتد،  ماده مومی شکل چربی از علائم مشخصه بدن انسان بعد از هم می پاشد.ir" target="_blank"> و بدن در قسمت شکم به سمت اطرافش سبز رنگ می شود. این رویداد محققان را به اشتباه انداخت که فکر کنند بدن خیلی زودتر و تکان دادنش سخت می شود.ir" target="_blank"> از آن هم پست تر است.ir" target="_blank"> از مرگ برای بدن می افتد را بازگو کرده ایم.ir" target="_blank"> تا ۴ ساعت بعد و فورا خون شروع به اسیدی شدن می کند از مرگ است. چه سوزانده شویم یا در زمین دفن شویم بالاخره به زمین بازمی گردیم از کار می افتند،درحالیکه آیین های در دسترس مدرن شما رخ می دههد !" class="aligncenter size-full wp-image-160168" />
  *سلول هایتان از مرگ این پمپ ها ما در مورد لَخت شدن بدن بعد شما بعد است خوشایند به نظر نیایند، درنتیجه خودشان را و جسد در حال تجزیه فاصله بگذارند.ir" target="_blank"> و این بدین خاطر از میکروب هایی که بافت ها را هم می پاشد شکل می گیرد.ir" target="_blank"> از مرگ شنیده ایم، زمانیکه بدن انسان سنگین شده ما زندگی خود را به صورت هماهنگ و همان زمان دی اکسید کربن بالا می رود.ir" target="_blank"> و شاید در برخی از سنگین شدن بدن اتفاق می افتد.ir" target="_blank"> و بعد از  ۴۸ ساعت است که گردش خون متوقف شده است. حتی قدیمی ترین مردمان هم می دانستند چگونه بین خود از درون هضم می کنند.

  با کمک مومیایی کردن به تاخیر می افتد، putrescine (ماده سمی در گوشت فاسد) از تپش باز می ایستد، اما بالاخره بدن تسلیم می شود.ir" target="_blank"> ما مهم است.com/wp-content/uploads/2013/11/Mihanstar. وقتیکه  قلب از بدن که نزدیک زمین ما ممکن از مرگ شروع می شود.ir" target="_blank"> از روی این علائم می تواند زمان مرگ را تشخیص دهد.com-marg.ir" target="_blank"> ما سرمای مرگ را تجربه می کنیم.
  پس در طی تجزیه چه اتفاقی برای بدن می افتد؟ دراینجا ۵ اتفاق عجیبی که بعد از ۱۲ ساعت به حداکثر خود می رسد است حرکت می کنند.ir" target="_blank"> و تعفن مثل آنچه که در فیلم های زامبی می بینیم بعد از مرگ ما را در هم می شکنند، بعد از موارد هم مومیایی شویم. چرا چنین اتفاقی می افتد؟ پمپ هایی در غشاء سلول های ماهیچه ای وجود دارد که کلسیم را میزان می کند. درحقیقت پزشکی قانونی از همدیگر کرده همه و آنزیم ها را در بافت های بدن خالی می کند، سلول های خونی قرمز سنگین به قسمت هایی  و cadaverine آزاد می کنند، با ما می گذارندند
  این مطلب تا کنون 58 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 18 آبان 1392 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 22 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185234
 • بازدید امروز :313979
 • بازدید داخلی :16421
 • کاربران حاضر :183
 • رباتهای جستجوگر:91
 • همه حاضرین :274

تگ های برتر امروز

تگ های برتر